Subscriu-te a la newsletter


LA COMISSIÓ DE CREATIVITAT, DISSENY I CULTURA VISITA ELS ESPAIS DE MEDIAPRO

Catherine Antheunissens,

El passat 10 d'abril vam organitzar un 22@Tour amb la comissió de Creativitat, Disseny i Cultura, presidida per Pau de Solà-Morales, a l'espai de GRUP MEDIAPRO

Els nostres socis de Mediapro, amb representació de Mar Farga i Pablo Velat Castillo, ens van explicar la seva història des de 1994, el funcionament i les noves innovacions que han incorporat recentment. 

Els participants del tour, membres de la comissió, van poder gaudir d'un recorregut per les seves instal·lacions, des de les sales de realització, fins a dos platós, un dels quals ens van fer dues demostracions de com treballen al dia a dia i de les noves eines que els han permès reduir el temps de postrealització i poder treballar d'una forma molt més àgil i eficient.

En primer lloc, 22@Network Barcelona, volem agrair als nostres socis de Mediapro i, per altra banda, seguirem potenciant els 22@Tours en diferents entitats i empreses del 22@, per tal que els nostres socis coneguin les innovacions i per visibilitzar la feina d'altres membres de l'associació.

Comentaris


Per comentar, si us plau inicia sessió o crea't un compte
Modificar cookies